# Summum Regionale Geschiedenis " Ootjes Jonge Jaren " Nieuw

€ 45,00
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 5,00
50sinds 21 mei. '25, 21:32
Deel via
of

Beschrijving

" Ootjes Jonge Jaren " in 3 Delen

Vertellingen uit Bunschoten, Spakenburg en Eemdijk over

de jaren 1910-1960

Een standaardwerk en een voorbeeld hoe een regionale

geschiedenis geschreven moet worden boordevol vertellingen

en voorzien van honderden foto's.

Zijn publicatie staat niet alleen model voor zijn geboortedorp, maar ook voor het dagelijkse leven in een groot deel van het nederland uit de eerste helft van de twintigste eeuw.

Deel I over de buurten waar zij woonden, de armoede, de humor ook, het werk, verkeringstijd, en nog veel meer. Fotoalbums werden uit de kast gehaald. Dozen met familiekiekjes kwamen daarbij van zolder, waarvan er zo'n 650 in dit boek alleen zijn opgenomen

Deel II rijkdom en armoede, sociale leven, hard werken, straathandel, middenstanders, schoolleven, visserij en bijgeloof

Deel III karakteristieke dorpsfiguren, kijkt u naar het weer, het vieren van feesten en humoristische streken, bezoekt u het boerenbedrijf en de dokterspraktijk, beleeft u wat er rond sterven en begraven gebeurde en leest u hoe er gereageerd werd op de komst van de moderne tijd met zijn nieuwigheden.

De boeken zijn mooi gebonden uigegeven en zijn zwaar vanwege

het goede gebruikte papier en de omvang

De 3 delen zijn nieuw en tellen respectievelijk 495, 471 en 550

pagina's en hebben elk een afmeting van 28 x 21cm

De boeken zijn uitgegeven in 2005/2007/2009 een aanwinst

voor jaren lees en kijk plezier!

De prijs is voor de 3 delen samen!

Ophalen of verzendkosten/risico 5euro koper
Advertentienummer: m2270654065