Brocante emaille theeset Asta met warmhoudplaat

€ 65,00
Thuisbezorgd via PostNL voor € 6,95
550sinds 22 mar. '24, 11:41
Deel via
of

Prachtige emaille set bestaande uit een theepot met warmhoudplaat jaren zestig

Van het merk Asta
De set is nog in perfecte conditie
Bestaande uit theepot met zwaar hengsel/brons/ ijzer.
Prachtig bewerkt
De pot staat op een warmhoudplaat met rooster en onderbord en staat op 3 leeuwenpootjes

De pot is aan de binnenkant koningsblauw en aan de buitenkant gedecoreerd met bloemen

Afmetingen zijn 31 hoog inclusief hengsel
De warmhoudplaat is 16 cm in doorsnede
En het onderbord 25 cm
Advertentienummer: m2095497418