Verschillende muurankers Zie omschrijving € 25,00
Brocante emaille theeset Asta met warmhoudplaat
€ 65,00
Thuisbezorgd via PostNL voor € 6,95
550sinds 22 mar. '24, 11:41
Prachtige emaille set bestaande uit een theepot met warmhoudplaat jaren zestig
Van het merk Asta
De set is nog in perfecte conditie
Bestaande uit theepot met zwaar hengsel/brons/ ijzer.
Prachtig bewerkt
De pot staat op een warmhoudplaat met rooster en onderbord en staat op 3 leeuwenpootjes
De pot is aan de binnenkant koningsblauw en aan de buitenkant gedecoreerd met bloemen
Afmetingen zijn 31 hoog inclusief hengsel
De warmhoudplaat is 16 cm in doorsnede
En het onderbord 25 cm
Van het merk Asta
Prachtig bewerkt
En het onderbord 25 cm
Advertentienummer: m2095497418
emaille reclamepartij emailledru emailleoud emaille bordfrans blauw emailleemaillepetroleumstel in Emailleemaille borden in Emaillebroodtrommel in Emailleoliestelletje in Emaillepeteroliestel in Emailleemaille koffiepotemaille keukengerei in Emailleoliestel in Emaillepetroleumstel lont in Emailledual tv 24 inchmacbook 4.1h loux1.70 cm in Gordijnen en Lamellengoud rokje meisje