Steelpan - Koper€ 130,00
Guerlain - Parfumfles - Glas - grote nep- of nepwapenpop van
€ 8,00
60sinds 7 mei. '25, 13:05
Beschrijving
Guerlain: prachtig vintage nagemaakt exemplaar van Eau de Toilette Chamade Guerlain ~ Parijs in perfecte staat: vrij zeldzaam, voor verzamelaars! De vorm van de fles is heel licht en elegant, geschikt voor elk soort inrichting!
De vulling bevat gekleurd water en geen parfum.
Slechts in het geval dat het object wordt toegewezen in een land waar om veiligheidsredenen geen vloeistoffen mogen worden verzonden, wordt de fles leeg verzonden.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513499640
Populaire zoektermen
antiek glas en kristalkrosno glas in Antiek | Glas en Kristaldaum glas in Antiek | Glas en Kristaloud glas in Antiek | Glas en Kristalrosenthal glas in Antiek | Glas en Kristalkristal servies in Antiek | Glas en Kristalbuikfles in Antiek | Glas en Kristalbleikristall in Antiek | Glas en KristalVerzamelen in Antiek | Glas en Kristalluxval in Antiek | Glas en Kristaliittala vaas in Antiek | Glas en Kristalversace rosenthal in Antiek | Glas en Kristalglazen spuitfles in Antiek | Glas en Kristalglazen cakeschaal in Antiek | Glas en Kristalheesch in Dieren en Toebehorenlego 8067 in Duplo en Legotoilet unit kopenarne en carlos boekenstalbord paardlinnen stof voor bankfein bandschuurmachinekast rhenen6 kamer in Huizen en Kamerslego mario character series 5