Glasfabriek Leerdam - A.D. Copier - Vaas - Glas

€ 1,00
40sinds 23 mei. '25, 05:01
Deel via
of

Beschrijving



Zeldzame spijkerbol van A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam
Een uitzonderlijk en zeldzaam object uit het oeuvre van A.D. Copier: deze spijkerbol, ontworpen voor Glasfabriek Leerdam, vormt een ware blikvanger binnen de Nederlandse glaskunst.
De bol heeft een opvallend contrast tussen de helder gepolijste bovenzijde en de mat afgewerkte onderzijde, wat zorgt voor een subtiel spel van licht, textuur en diepte. Het kenmerkende “spijkerpatroon” — een raster van kleine bolvormige uitstulpingen — geeft het object een sculpturaal karakter dat zowel kracht als verfijning uitstraalt.
Spijkerobjecten van Copier zijn zeldzaam, en dit specifieke exemplaar, met zijn bijzondere afwerking, is uniek in zijn soort. Een must-have voor de verzamelaar van Leerdams glas of liefhebber van 20e-eeuws design.
Ontwerper: A.D. Copier (1901–1991)
Herkomst: Glasfabriek Leerdam, Nederland
Periode: Midden 20e eeuw
Materiaal: Glas, helder en mat gecombineerd
Bijzonderheid: Unieke afwerking, zeldzaam model spijkerbol
Afmetingen en gewicht
Lengte: 8 cm
Breedte: 8 cm
Hoogte: 7 cm
Gewicht: 720 gram
De foto’s maken deel uit van de kavel beschrijving.
Het object wordt goed verpakt en verzekerd verzonden.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1514110774