Themacollectie - kabouters en feeën€ 10,00
Richard Ginori - Schotel - Porselein - Papa Paulus VI
€ 1,00
00sinds 23 mei. '25, 05:01
Beschrijving
Decoratief bord uit 1975 geproduceerd door de gerenommeerde Manifattura di Doccia, Richard Ginori, ter viering van het heilig jaar 1975.
Genummerde serie, dit gerecht is nummer 304.
In het centrale deel is het gezicht van paus Paulus VI te zien met de Latijnse tekst: "Paulus VI Pont.Max.Jubileum A.D. MCMLXXV".
Het bord heeft twee gaten aan de achterkant om het aan de muur op te hangen.
De foto's geven geen recht aan de schoonheid van dit gerecht.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1514110894
Populaire zoektermen
antiek glas en kristalkristal servies in Antiek | Glas en Kristalkrosno glas in Antiek | Glas en Kristaldaum glas in Antiek | Glas en Kristaloud glas in Antiek | Glas en Kristalrosenthal glas in Antiek | Glas en Kristalbuikfles in Antiek | Glas en Kristalbleikristall in Antiek | Glas en KristalVerzamelen in Antiek | Glas en Kristalluxval in Antiek | Glas en Kristaliittala vaas in Antiek | Glas en Kristalversace rosenthal in Antiek | Glas en Kristalglazen spuitfles in Antiek | Glas en Kristalglazen cakeschaal in Antiek | Glas en Kristalscooter waalwijk in Fietsen en Brommersbose subwoofer autoregenboog trui in Truien en Vestenv44bfm gokkast in Verzamelencentury horlogecjw catalogushouten kroonluchter in Antiek en Kunstrouw gitten in Antieke sieradenikea kast wit billy