Beeldje - Levensechte ezel - IJzer, Metaal€ 275,00
Carlo Gadda - Tafelmiddenstuk - Marmer
€ 450,00
10sinds 2 mei. '25, 05:03
Beschrijving
Prachtige sportieve trofee in de vorm van een schaal, gemaakt door Carlo Gadda.
Carlo Gadda was schilder, beeldhouwer, graveur en docent tekenen aan de Kunstacademie, oprichter van de Bottega Gadda.
Bottega Gadda werd in 1970 in Milaan opgericht als een ambachtelijk laboratorium voor metaalbewerking en staat bekend om de productie van bladvormige lampen.
Gemaakt van grijs marmer, met een voorkant versierd met een fries en een basis van massief zilver.
Punzone 800 en handtekening onderaan.
Uitstekende staat
Afmetingen: 18 cm x 18 cm x 5 cm
Verzekerde en gevolgde verzending
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513342152
Populaire zoektermen
urk in Antiek | Goud en Zilverzegelring in Antiek | Goud en Zilverindisch zilverschildpad zilvertheelepeltjes zilvermassief zilverstrooier zilver18 karaat goudantiek zilver in Goud en Zilverantiek zilverGoud en Zilver in Antiek en Kunstzilver in Antiek en Kunstepns in Goud en Zilverzilver bestekford gt 2005houten vorkjessakae srwellpurmspa dekselwandrek badkamer in Huis en Inrichtingjuniorpress hulkmargriet speldjerubiks kubus surprisemarie force in Boeken