Suikerpot - .800 zilver

€ 450,00
00sinds 2 mei. '25, 12:57
Deel via
of

Beschrijving



Antieke suikerpot van 800 zilver, circa 1900
Fijner bewerkte suikervaat uit 800-zilver, Duitsland, circa 1900.
Het ronde lichaam staat op een licht uitspringende voet en is rondom versierd met plastische lussen en slingers in de stijl van het late historisme. Het uitschuifbare deksel is versierd met een grote bladrozet, die uitmondt in een gestileerde knop en dient als handvat. Binnenin is de doos verguld. Het oppervlak weerkaatst het licht zacht en elegant, wat de plastische werking van de versieringen extra mooi benadrukt.
Massa:
Hoogte: ca. 12 cm
- Breedte: ca. 12 cm
Gewicht: ca. 269 g
markeringen:
Halve maan, kroon (Duitse Rijkszilveren)}
„800“ fijne gehalte stempel
Meestermerk vaag (niet eenduidig identificeerbaar)
Voorwaarde:
Gebruiksstaat met kleine ouderdomsgebreken, mooie oude patina, scharnier in goede staat.
Op de foto zijn kleine kleurafwijkingen mogelijk. De koper is verantwoordelijk voor eventuele extra kosten of vergoedingen, zoals douanerechten of invoerrechten, kosten voor inklaring en afhandeling.
Foto's maken deel uit van de beschrijving.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513365204