John Troup, London - Kaarsenhouder (2) - .925 zilver -

€ 750,00
10sinds 8 mei. '25, 13:03
Deel via
of

Beschrijving



Paar kandelaars van sterlingzilver in Corinthische neoklassieke stijl, met afneembare vierkante tuiten met kralenranden, gecanneleerde zuilen en vierkante voetstukken met zwart leer eronder.
Gemaakt in Londen, 1901
Gemaakt door John Troup (horloge- en klokkenmaker en groothandel in juweliers, Hatton Garden, London EC)
Volledig Engels gekeurd voor sterling 925 zilver.
De afmetingen van dit mooie paar met de hand gemaakte zilveren kandelaren zijn:
Lengte 13,5 cm
Breed op basis 9 x 9 cm
Ongeveer 363 + 405 = 768 gram (gewogen voor stabiliteit) (de scones wegen samen 43 gram).
Zeer goede staat!
Bekijk mijn andere advertenties voor meer kwaliteitssilveren items.
Klik op mijn naam en klik op de knop "Volgen" om contact te houden met mijn andere veilingen.
zilveren kandelaars, zilveren luchter, zilveren kaarsenstandaard, Zilveren kroonluchter, zilveren kandelaars, zilveren kroonluchter, kaarshouder, tapers, kamerkaars, kandelaars


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513526882