John Roberts & Co - Kaarsenhouder (2) - .925 zilver -

€ 4.500,00
10sinds 9 mei. '25, 13:10
Deel via
of

Beschrijving



Antieke Georgische sterlingzilveren paar zeldzame telescopische kandelaars, met ronde balusterbasis en eenvoudige rechtlopende kolommen, allemaal met handgegraveerde meloen-geflaagde decoratie en aangebrachte gadroonranden en kraagjes. Kraagjes zijn afneembaar.
Gemaakt in Sheffield, 1813 (212 jaar oud)
Gemaakt door John Roberts & Co
Volledig Engels gekeurd voor sterling zilver 925.
De afmetingen van dit prachtige paar handgemaakte antieke zilveren kandelaars zijn:
Lengte 21,5 - 28,3 cm
Breed aan de basis 12 x 12 cm
Ongeveer 530 + 613 = 1143 gram (geweegt voor stabiliteit) (bobèches wegen samen 53 gram).
Zeer goede staat. Het is bijna niet te geloven dat ze 212 jaar oud zijn. De telescopische functie werkt goed. Ze hebben een lichte kanteling wanneer ze volledig uitgeschoven zijn.
Bekijk mijn andere advertenties voor meer kwaliteitssilveren items.
Klik op mijn naam en klik op de knop "Volgen" om contact te houden met mijn andere veilingen.
zilveren kandelaars, zilveren luchter, zilveren kaarsenstandaard, Zilveren kroonluchter, zilveren kandelaars, zilveren kroonluchter, kaarshouder, tapers, kamerkaars, kandelaars


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513573211