Arnaldo Giannelli - Saggio orientale rivestito in Argento

10sinds 25 jul. '25, 05:02
€ 10,00
Deel via
of

Beschrijving



Sfeervol oosters essayomslag bekleed met 925 zilver (zoals aangegeven door het betreffende stempel) vervaardigd door Arnaldo Giannelli in de tweede helft van de 20e eeuw en van verfijnde Italiaanse makelij uit die periode, zoals blijkt uit de stempel die de inscriptie bevat van de afkorting van de zilveren bekleding 925 en de handtekening van de maker.
Het heerlijke essay is gekaraktiseerd door de afwerking met de techniek van de zilveren bekleding 925 en rust op een marmeren basis.
Afmetingen en gewicht: maximale hoogte 13,5 cm - diameter 4 cm - gewicht 115 gram.
In uitstekende algemene staat, ontbreekt er niets.
Standaard verzending met zorgvuldige verpakking


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1516245725