Stefania Ormas - Opuntia ficus indaca€ 100,00
Beschrijving
Prachtige set bestaande uit een handspiegel en een haarborstel, beide gemaakt van zilver 800.
Uitstekende Italiaanse manufactuur uit het begin van de 20e eeuw, stempels zoals op de foto weergegeven.
Spiegelmaat: 26 cm x 10 cm
Voetborstelafmetingen: 16 cm x 6 cm
Totaal bruto gewicht: 332 gram
De rand van de spiegel heeft enkele deukjes, bovendien zijn er normale oxidatieplekken aanwezig.
Over het algemeen verkeert de kavel in goede staat.
De lot wordt schoongemaakt en geïnspecteerd voordat het professioneel wordt verpakt en verzonden met verzekerde en traceerbare verzending.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te bieden...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Advertentienummer: a151746937310sinds 5 sep. '25, 14:20
Populaire zoektermen
zilverepns zilverantiek zilverzilverdjokja zilverantiek zilverijscoupes zilversloop zilverAntiek | Goud en Zilverzilver peper en zout stelzilverdouwe egberts zilverdjokja zilverzilver schaalsuzuki intruder banden in Motoren | Suzukimagirus-deutz in Vrachtwagensmini 1.6 16v one in Miniwas droogcombinatie samsung in Was-droogcombinatiesgrind apeldoorn in Grind, Keien en Splitsaving private ryan 4k in Blu-raygebruikte laadpaal in Laadpalencartier trinity in Armbandengorefest in Cd's | Hardrock en Metaldji ronin s 2 in Fotografie | Statieven en Balhoofden