Beschrijving

Zilveren malienkolder beursje uit de negentiende eeuw met ring voor chatelaine, met zilvermerk en meesterteken, circa 9 x 7,5 cm en 60 gram.



Zilveren 19de eeuwse malienkolder beursje. Met ringetje voor de chatelaine.
Een "chatelaine beursje" is een antiek type beursje dat aan een chatelaine werd gehangen, een decoratieve metalen haak of ketting die aan de taille werd gedragen en waaraan sleutels, een horloge of andere voorwerpen werden bevestigd

Zilvermerk en meesterteken.

Lengte is ongeveer 9 cm.
Breedte is 7,5 cm.
Gewicht is 60 gram.

Foto's maken deel uit van de omschrijving.
Wordt verzorgd en verzekerd verzonden.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    5x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 28 okt '25
    Advertentienummer: a1519531428