Hilaire Bals (1940) - Stilleven met roodborstje - NO RESERVE€ 550,00
Beschrijving
Dit is een met de hand vervaardigd Japans geïnspireerd hakmes met een uniek geometrisch 'gebroken ijs'-patroon op het lemmet.
Het lemmet heeft een uitsparing nabij het handvat voor verminderd gewicht en verbeterd evenwicht, terwijl de rand is ontworpen voor precisiesnijden.
Het handvat is gemaakt van gestapelde houtlagen, waarbij een natuurlijke lichte houten body wordt gecombineerd met een donkerdere houten ferrule en een blauwe accentring voor een elegante afwerking.
Dit mes combineert functioneel vakmanschap met opvallende esthetische details, waardoor het ideaal is voor zowel display als gebruik in de keuken of werkplaats.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te bieden...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
2x bekeken
0x bewaard
Sinds 7 okt '25
Advertentienummer: a1518802594
Populaire zoektermen
antiek fornuissnijmachine houtantiek fornuisantiek kruidenrekberkel snijmachine antiekantiek tosti ijzerhakselaar antiekmessen staalkruidenrek houtkruidenkastje houthout vermalerhout speculaasplankspeculaasplank antiekhakblok antiek160pk in Renaultsteffi love in Poppengolf 5 dorpel in Carrosserie en Plaatwerkfranssen in Kookboekenquilt in Stoffen en Lappenwarmtepompdroger a+++ in Wasdrogerscamper groningen in Caravanstallingenpacman game in Games | Nintendo Game Boychinese leeuwen in Kunst | Niet-Westerse kunstei