Themacollectie - 10.000 Speldjes uit de periode 1960-1970€ 71,00
lenzuolo ricamato con rifiniture a mano puro lino Bellora di
€ 300,00
00sinds 3 mei. '25, 04:59
Beschrijving
Hoogwaardig laken van puur linnen, gesigneerd Bellora, een gerenommeerd Italiaans merk dat synoniem staat voor elegantie en verfijning.
Een waar kunstwerk, gemaakt met handmatig geleid machinaal borduren en handknoopsteekafwerking
Materiaal: 100% natuurlijk linnen, zacht en resistent, ideaal om het hele jaar door frisheid en comfort te garanderen
Kleur: zuiver wit met kleurrijk borduurwerk van grijs tot lichtblauw, symbool van elegantie en veelzijdigheid, perfect voor elke inrichtingsstijl.
Dubbel formaat: bovenlaken 270x290cm + n2 kussenslopen 50x80cm + rand
Onderhoud: Wasbaar met de hand of in de wasmachine op een fijnwasprogramma, om de kwaliteit van het linnen en borduurwerk te behouden.
Pakket in doos: de meesters van het borduren
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513379351
Populaire zoektermen
perzisch tapijt in Kleden en Textielgobelin wandkleed in Kleden en TextielKleden en Textiel in Antiek en Kunstperzisch tafelloper in Kleden en Textielkanten kleedjes in Kleden en Textielgobelin antiek in Kleden en Textielantiek kant in Kleden en Textielkapstokkleed in Kleden en Textielkamelentas in Kleden en Textielmerklap antiek in Kleden en Textielantiek serviesantiek speelgoedfrans linnen in Kleden en Textielantiek glasnikon ai lenshanglamp met stekkerauto reverse cassette deckus memboogie woogieporsche cayenne 2005bjb motor in Motor en Toebehorenopel mokka bj 2015airpods 1 op 1 in Oordopjesmessing potje in Antiek en Kunst