S. Leucio Spectaculair jacquard 630 x 145 cm - Katoen, Zijde

€ 150,00
00sinds 9 mei. '25, 13:17
Deel via
of

Beschrijving



Dank u voor de samenwerking Traditioneel Italiaans Weefsel, essentieel om u steeds exclusievere stoffen te kunnen aanbieden!
De zij van S. Leucio... Een oude textieltraditie!
San Leucio, de naam van de wijk van Caserta, is over de hele wereld bekend geworden vanwege de ambachtelijke verwerking van zijde.
Ontwerpen met een onmiskenbare textuur, uniek door hun zachtheid en slijtvastheid.
Jacquard Cangiante van katoen en zijde gekleurd in de draad, de verfijnde en eigentijdse weefstructuur geeft de originaliteit die de stoffen van San Leucio tonen.
Voor stijlvolle interieurs met een onderscheidend karakter!
Geschikt voor het maken van bekleding voor banken, armstoelen, stoelen, kussens, hoofdborden, zijgordijnen, of voor elegante gordijnen en dubbele gordijnen of elegante tafelkleden.
Maximale kwaliteit van de stof die een verhaal vertelt van pure ambachtelijke uitmuntendheid.
Weerstand: 350g/meter Kleur Oudroze Cangiante
Afmetingen: Hoogte 630 cm breedte 140 cm


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513588945