Geschilderd Traditionele Schwarzwald Koekoeksklok - Uniek€ 25,00
890 x 155 cm - Elegante tessuto in puro cotone, puro lino e
€ 3,00
10sinds 10 mei. '25, 13:12
Beschrijving
GEEN RESERVEPRIJS
Elegant en verfijnd stoffen van de allerhoogste kwaliteit, gemaakt van puur katoen, puur linnen en zuiver zijde van de Mulberry (100% zijden zijde, glanzend en soepel, verfijnd en zeer duurzaam), afkomstig uit Italië. Het is een licht en zacht stofje, donkerblauw van kleur, met een elegante en verfijnde ton-sur-ton ruitpatroon en een glanzende, rustieke textuur typisch voor zijde en linnen.
De kleuren en de omstandigheden in het echt lijken erg op die op de foto's. De foto's maken deel uit van de beschrijving. De kleur in het echt is nog donkerder dan op sommige foto's.
Het is een fijne stof, licht maar toch sterk en stevig, heel zacht en glanzend.
Het is een stof van de allerhoogste kwaliteit, gemaakt voor haute couture kleding: uitstekend voor jassen, blouses, overhemden, rokken, jurken, broeken... Avond- en ceremoniekleding. Zowel voor mannen als vrouwen.
Weegt ongeveer 2 chili.
Het is in uitstekende staat. Nooit gebruikt. Gloednieuw.
De afmetingen zijn ongeveer 890 x 155 cm.
Het wordt verzonden met bijgehouden verzending.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513626028
Populaire zoektermen
perzisch tapijt in Kleden en Textielgobelin wandkleed in Kleden en TextielKleden en Textiel in Antiek en Kunstperzisch tafelloper in Kleden en Textielkanten kleedjes in Kleden en Textielgobelin antiek in Kleden en Textielantiek kant in Kleden en Textielkapstokkleed in Kleden en Textielkamelentas in Kleden en Textielmerklap antiek in Kleden en Textielantiek serviesantiek speelgoedfrans linnen in Kleden en Textielantiek glasmulti purpose fitnessbbs velgen 19 incheufy deurbel in Deurbellenrms in Postzegels en Muntenducati koppelingsdeksel in Motorenlieve in Raskatten, Langhaarhuur in Sport en Fitnessmarconi atalantakiss and tell kledinganta lamp in Huis en Inrichting