750 x 140 cm - Fantastica Georgette di manifattura italiana

€ 1,00
00sinds 14 mei. '25, 17:36
Deel via
of

Beschrijving



GEEN RESERVEPRIJS
Elegante en verfijde Georgette-stof van zuivere viscose, van Italiaanse makelij, in de kleur zwart, versierd met een bijzondere print met tribale en geometrische ontwerpen in verschillende tinten ivoor.
De kleuren in het echt lijken erg op die op de foto's. Kijk goed naar de foto's, ze maken deel uit van de beschrijving. Ook de omstandigheden in het echt zijn vergelijkbaar met die op de foto's.
La Georgette is een dun en transparant textiel, met een zachte hand en een kreukelige structuur, vervaardigd met een keperbinding. Het is een fijne en waardevolle stof van de hoogste kwaliteit, gemaakt voor haute couture.
Uitstekend om uw huis te versieren, ideaal om gordijnen te maken... en veel meer. Echt verfijnd en heel bijzonder! Vooral uitstekend om uw mooiste kleding te maken: geschikt voor het maken van hemden en topjes, gilets, rokken, broeken, blouses, jurken... En nog veel meer. Ideaal voor de warme seizoenen.
Het weegt ongeveer 1 kilo.
Het is in uitstekende staat. Nooit gebruikt. Gloednieuw.
Het is een enkele doek en meet ongeveer 750 x 140 cm.
Het wordt verzonden met bijgehouden verzending.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513858821