Anne Frank - Het Achterhuis [Tweede Druk] - 1947€ 25,00
Magnifiek Velluto in Zijde Met Veranderende Kleur Handarbeid
€ 2,00
00sinds 21 mei. '25, 13:06
Beschrijving
Stof van Italiaanse fabricage, een combinatie van traditie en elegantie, altijd met respect voor de ambachtelijke weeftechnieken, voor een stof van hoge kwaliteitsnormen.
Velours in zijde, katoen en viscose met kleurverschil, handgemaakt Jacquard - nooit gebruikt -
Weefsel met een zachte plooi, maar evenzo stevig vanwege zijn gewicht.
Door zijn veelzijdigheid kan het op vele manieren worden gebruikt:
Ideaal om je banken, fauteuils, stoelen en kussens te bekleden, gordijnen en dubbele gordijnen, of voor zelfgemaakte creaties volgens je eigen behoefte en stijl!
Gemakkelijk te onderhouden Wasbaar (max 40°)
Gewicht: 550g/meter lijn
Afmetingen: Hoogte 540cm Breedte 140cm
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1514071435
Populaire zoektermen
perzisch tapijt in Kleden en Textielgobelin wandkleed in Kleden en TextielKleden en Textiel in Antiek en Kunstperzisch tafelloper in Kleden en Textielkanten kleedjes in Kleden en Textielgobelin antiek in Kleden en Textielantiek kant in Kleden en Textielkapstokkleed in Kleden en Textielkamelentas in Kleden en Textielmerklap antiek in Kleden en Textielantiek serviesantiek speelgoedfrans linnen in Kleden en Textielantiek glasplay doh tandartsmagnetische letterdoos zwijsenbali kastmarkwaldwilhelmina 50 jaargasontladingslamp autoschakelaar mercedes in Auto-onderdelenbmw k75 koffer in Motorendakbeschot douglasvarsseveld scooter