Prezioso tulle geborduurd met ruffles en plooien - Swarovski

€ 3,00
10sinds 23 mei. '25, 13:10
Deel via
of

Beschrijving



Exclusief wit tuleweefsel, met ruches aan de onderkant met dubbele ruches en plissé, verfraaid met een ingewikkeld bloemenborduursel in kanthoff, verfraaid met Swarovski en parels, voor een elegante romantische stijl.
Ideaal voor het vervaardigen van weelderige gordijnen, beddengoed of prestigieuze tafelkleden in de klassieke stijl van Lodewijk XVI in zeer antiekrijke omgevingen.
Gemakkelijk te combineren met alle kleurtinten om uw kamers te verfraaien met een zonnige helderheid
De tule meet 4,60 meter breed x 3,50 meter hoog.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1514146239