Themacollectie - kabouters en feeën€ 10,00
Jacquardweefsel in Eleganza Perlata, gemaakt in Italië -
€ 1,00
00sinds 24 mei. '25, 12:31
Beschrijving
Deze verfijnde jacquardstof onderscheidt zich door zijn damast bloemenmotief, rijk aan details en verfijnde afwerking. De parelgrijze kleur, helder maar discreet, vangt de lichtinval elegantie, waardoor elke curve van het reliëfontwerp wordt geaccentueerd. Zacht aanvoelend maar gestructureerd, is het ideaal voor gordijnen, meubelbekleding of confectie die een klassieke en verfijnde uitstraling vereisen.
Perfect voor wie op zoek is naar een tijdloze stijl met een vleugje sobere luxe.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1514187939
Populaire zoektermen
perzisch tapijt in Kleden en Textielgobelin wandkleed in Kleden en TextielKleden en Textiel in Antiek en Kunstperzisch tafelloper in Kleden en Textielkanten kleedjes in Kleden en Textielgobelin antiek in Kleden en Textielantiek kant in Kleden en Textielkapstokkleed in Kleden en Textielkamelentas in Kleden en Textielmerklap antiek in Kleden en Textielantiek serviesantiek speelgoedfrans linnen in Kleden en Textielantiek glasflandern plusnationale bioscoopbon kortinglaminaat roodbruingirard perregaux horloge in Herenkeramiek klokje hemariethoven in Dieren en Toebehorenregisseursstoel in Antiek en Kunstsloep zaandamwerktuig boktupperware broodtrommel zwart