Vaas - Keramiek€ 1,00
Pregiato Bouclé van Wol en Katoen Ambachtelijke Verwerking
30sinds 8 jul. '25, 05:01
€ 15,00
Beschrijving
Pregiata Manifattura Artigianale Italiaans......De grootste gevoeligheid voor de esthetische, technologische en functionele eigenschappen van stoffen!
Het Bouclé-stof is een van de symboolstoffen van de vrouwelijke en verfijnde stijl, gecreëerd door Coco Chanel, en kan worden gebruikt voor het maken van vele verschillende kledingstukken: jassen, mantel, en trenchcoats, maar ook accessoires zoals tassen of zeer geschikt als decoratief element, ideaal voor zitmeubels en bekleding die intensief worden gebruikt.
Zeer zacht aanvoelend maar even sterk, niet onderhevig aan kreuken en duurzaam in de tijd.
Gewicht: 900 g/meter Het gewicht is essentieel om het beste gebruik van de stof te bepalen.
Eenvoudig te verwerken en te onderhouden Wasbaar (max 40°)
Afmetingen: Hoogte 450 cm Breedte 140 cm
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1515679017
Populaire zoektermen
katoen takkenwol smyrnaantiek kantvalletjes katoenwol schilderijitaliaans antiekantiek gobelin wandkleedtafelloper wolantiek worteldoekantiek marokkoantiek textielmarokko antiekspaans antiekkleedjes katoen1500 kg trekgewicht in Volkswagenhonda mb 50 in Brommers | Hondaimperiaal oud in Dakdragers12 cm hoge hakken in Schoenenkempis in Godsdienst en Theologieschade aixam in Brommobielen en Scootmobielenbavaria glazen in Glas en Borrelglaasjesduiven en vogels ren in Vogels | Hokken en Kooienencyclopedie in Motorenstofjas katoen in Werkkleding