Peter Krusche - Klassentreffen€ 1,00
Gouden Ogen in de Jungle – Artistisch Fluweel voor
90sinds 8 aug. '25, 05:10
€ 1,00
Beschrijving
Een decoratief textiel in katoenvelvet dat de verbeelding prikkelt en de blik meeneemt in de diepte van een met de hand geschilderde tropische jungle. De onmiskenbare hoofdpersoon is een charmante aap met een gouden gezicht en een doorleuchtende blik, omgeven door weelderige bladeren, klimplanten en exotische bloemen, op een vurige achtergrond van dieprode en diepe blauwtinten. De levendige penseelstreken en de intense kleuraanspraak maken van deze stof een echt textielkunstwerk.
Gemaakt van katoenfluweel met een zachte hand en een volle body, onderscheidt deze stof zich door zijn omhullende textuur en de glans van de kleuren, nog indrukwekkender gemaakt door het lichtjes schilferige oppervlak van de fluweel. Ideaal voor wie op zoek is naar een decoratief element dat visuele impact en materiaalkwaliteit combineert.
Mogelijke toepassingen:
Perfect voor het bekleden van stoelen, sierkussens, decoratieve panelen of dramatische gordijnen. Het leent zich ook voor het maken van gevoerde hoofdbaden, kamerschermen en stoffen accessoires bedoeld voor originele en karaktervolle ruimtes.
Het ontwerp is geïnspireerd op een zeldzame Aziatische primaat genaamd Douc langur, bekend om zijn unieke schoonheid en expressieve blik. De textielkunstenaar die dit patroon heeft bedacht, vertelt dat hij voor het eerst een foto van dit dier zag in een oud natuurboek uit de jaren zestig: daaruit ontstond het idee om die hypnotiserende visie om te zetten in een decoratief patroon.
Afmetingen: 3,00 x 1,40 meter.
De kleuren van de stof op de foto kunnen licht afwijken van de werkelijke kleur, afhankelijk van het apparaat waarmee u het bekijkt.
LET OP! Bij meerdere aankopen betaal je slechts één lot en neem contact met ons op, wij bieden je een korting op de verzending van de andere lots.
Wassen en verzorging:
Om de schoonheid en kwaliteit van uw fijne stof in de loop van de tijd te behouden, is het belangrijk om enkele eenvoudige verzorgingsinstructies te volgen.
Wassen: Het wordt aanbevolen om de stof met de hand of in de wasmachine op een delicate cyclus te wassen bij een maximale temperatuur van 30°C. Gebruik een mild wasmiddel zonder agressieve bleekmiddelen om de levendige kleuren te behouden.
Drogen: Vermijd de droger om de vezels van de stof niet te beschadigen. Hang de stof aan de buitenlucht om, en voorkom langdurige blootstelling aan direct zonlicht, omdat dit de kleuren kan vervagen.
Strijken: Strijk het weefsel op lage temperatuur, bij voorkeur met een katoenen doek erover, om direct contact met het strijkijzer te vermijden en het oppervlak van het weefsel perfect te houden.
Professionele reiniging: Als het wordt gebruikt voor meubelbekleding of grote oppervlakken, wordt een professionele droge reiniging aanbevolen voor een veiligere en duurzamere onderhoud.
Door deze eenvoudige richtlijnen te volgen, behoudt uw stof zijn glans en integriteit in de loop der tijd, en blijft het uw ruimtes met klasse en verfijning verrijken.
Tag Stoffen:
#ExclusiveFabric #CottonLinenUpholstery #TropicalDesign #ScimmietteMotif #ElegantFurniture #ExclusiveAction tkanina, , canvas, stof, stof, meubels, meubels, parça, ehuna, , , nouveau, art arte, Oosters, Frans Spaans,
Aziatisch, cadeau, kussens, ideeën, kussens, bedbank stoel tafelkleed, wandtapijt, Franse elegantie Panama, land, brocante, brons, goud, zeldzaam, ivoor, vouw, zilver, groen, , deco, gordijnen, kussen, chic, luipaard, olifanten, aap, a, , tkanina, kangas, tissu, kangast, kleding stof, rolex sex, , szövet, dúkur, fabraic, , , fabricae, papanga, tkanina, tecido, estur, látka, tyg, frey, canovas, interieurontwerp, zeldzaam, goud, guernica, picasso, pablo, oorlog, antiek, werkkader, schilderij, aquarel, antieke geschiedenis, vrijheid, land, jungle, Afrika, zijde, glamour, Chic, eclectisch, floraal, Frey Brocante-beeldje, museumbeeldje, artistiek, Fornasetti, paarden, cadeau-idee, geschenk, antiek, stof. Interieurontwerp, ontwerper. Zijde. Textielweefsel.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1516649270
Populaire zoektermen
antiek kantitaliaans antiekantiek gobelin wandkleedjungle kledingantiek worteldoekantiek marokkoantiek textielwandkleed junglemarokko antiekspaans antiekjungle stoeltextiel schilderijte koop gevraagd antiekmerklap antiekgebruikte invalzaag in Gereedschap | Zaagmachinesdefender spatbord in Carrosserie en Plaatwerkshindaiwa bosmaaier in Grastrimmersgratis ophalen woerden in Tegels en Klinkersford transit custom dubbele cabine automaat in Bestelauto'sbalr schoenen in Kinderkleding | Schoenen en Sokkenadvanti velg in Banden en Velgenbatavus garda in Elektrische fietsenskischoenen maat 43 gebruikt in Skiën en Langlaufenlampen dokkum in Lampen | Overige