Marc Chagall (1887-1985) - Woman and donkey original€ 1,00
Exclusieve stof gecertificeerd Oeko-tex Standard - Fabergé
00sinds 12 aug. '25, 05:06
€ 1,00
Beschrijving
Fantastische stof van 100% biologisch katoen, gecertificeerd volgens Oeko-tex standaard.
Het ontwerp vertoont een decoratief motief van sier-eieren, netjes gerangschikt op een romige witte achtergrond. De eieren zijn versierd met ingewikkelde ontwerpen in een klassieke stijl, voornamelijk in tinten blauw, met accenten van rood en goud. Elk ei heeft een uniek motief, variërend van bloemen- en geometrische patronen tot meer complexe en gedetailleerde motieven, die herinneren aan de stijl van Fabergé-eieren of de traditionele Nederlandse Delfts blauwe keramiek.
Deze stof ziet er elegant en verfijnd uit, geschikt voor een verscheidenheid aan toepassingen in interieurdecoratie, zoals gordijnen, kussens, tafelkleden of meubelbekleding. Het verfijnde ontwerp en de kwaliteitsgarantie van het materiaal maken het ideaal voor wie een vleugje klasse en vakmanschap zoekt in zijn interieurdecoratieprojecten.
De Fabergé-eieren zijn juwelen die zijn gemaakt als paaseieren en zijn ontworpen aan het hof van de tsaar van alle Russische landen door Peter Carl Fabergé, van het gelijknamige bedrijf, tussen 1885 en 1917. De eieren verschillen sterk in technische kenmerken en uiterlijk, zijn gemaakt van een grote verscheidenheid aan edelmaterialen en zijn bedekt met gekleurde email, stenen of metalen, of zijn transparant, en zijn versierd in rococo- of art nouveau-stijl.
Afmetingen: 3,00 x 2,80 meter
LET OP! Bij meerdere aankopen betaal je slechts één lot en neem contact met ons op, wij bieden je een korting op de verzending van de andere lots.
(De kleur kan variëren afhankelijk van het licht en de apparaten waarop de foto's worden bekeken)
Wassen en verzorging:
Om de schoonheid en kwaliteit van uw fijne stof in de loop van de tijd te behouden, is het belangrijk om enkele eenvoudige verzorgingsinstructies te volgen.
Wassen: Het wordt aanbevolen om de stof met de hand of in de wasmachine op een delicate cyclus te wassen bij een maximale temperatuur van 30°C. Gebruik een mild wasmiddel zonder agressieve bleekmiddelen om de levendige kleuren te behouden.
Drogen: Vermijd de droger om de vezels van de stof niet te beschadigen. Hang de stof aan de buitenlucht om, en voorkom langdurige blootstelling aan direct zonlicht, omdat dit de kleuren kan vervagen.
Strijken: Strijk het weefsel op lage temperatuur, bij voorkeur met een katoenen doek erover, om direct contact met het strijkijzer te vermijden en het oppervlak van het weefsel perfect te houden.
Professionele reiniging: Als het wordt gebruikt voor meubelbekleding of grote oppervlakken, wordt een professionele droge reiniging aanbevolen voor een veiligere en duurzamere onderhoud.
Door deze eenvoudige richtlijnen te volgen, behoudt je stof zijn glans en integriteit in de loop van de tijd, en blijft het je ruimtes verrijken met klasse en verfijning.
Suggested tags:
#Ruiterstof #LuxeKatoen #ExotischOntwerp #OekoTexStandaard100 #PaardenInKunst #Huisinrichting #UniekeStijl #RuiterElegantie #ExclusieveVeiling #LuxeMeubels tkanina, , tela, stof, pëlhurë, , , parça, ehuna, , , nouveau, art arte , Oriëntaals, Frans Spaans,
Aziatisch, cadeau, kussens, ideeën, kussens, bedbank stoel tafelkleed, wandtapijt, Franse elegantie Panama, land, brocante, brons, goud, zeldzaam, ivoor, vouw, zilver, groen, , deco, gordijnen, kussen, chic, luipaard, olifanten, aap, a, , tkanina, kangas, tissu, kangast, kleding stof, rolex sex, , szövet, dúkur, fabraic, , , fabricae, papanga, tkanina, tecido, estur, látka, tyg, frey, canovas, interieurontwerp, zeldzaam, goud, guernica, picasso, pablo, oorlog, antiek, werkkader, schilderij, aquarel, antieke geschiedenis, vrijheid, land, jungle, Afrika, zijde, glamour, Chic, eclectisch, floraal, Frey Brocante-beeldje, museumbeeldje, artistiek, Fornasetti, paarden, cadeau-idee, geschenk, antiek, stof. Interieurontwerp, ontwerper. Zijde. Textielweefsel.
exclusieve selectie
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1516742905
Populaire zoektermen
antiek kantitaliaans antiekantiek gobelin wandkleedwilliam morris stofbrokaat stofantiek worteldoekantiek marokkoantiek textielfendi stofmarokko antiekspaans antiekgobelin stofhandbedrukte stoffranse stofknaus 460 eu in Caravansgazelle populair in Fietsen | Heren | Herenfietsenmercury 200 pk in Buiten- en Binnenboordmotorenoorlogswinter 3 disc special edition in Dvd's | Nederlandstaligfietskrat heineken in Fietsaccessoires | Fietsmandenborculo in Ansichtkaarten | Nederlandvoorwand in Stalling en Weidegangpoppen hoedjes in Poppen200sx in Modelauto's | 1:24yamaha euphonium in Blaasinstrumenten | Tuba's