Beschrijving
Kavel beschrijving
Prachtige Italiaanse sprei gemaakt van piquéstof in de jaren 60 in de fabrieken van Val Seriana in de provincie Bergamo, in bedrijf van 1600 tot de jaren 80.
Afmeting sprei: 270 x 220 cm.
Voorbeeld van Italiaanse textielkunst.
Hoge kwaliteit katoen met een bloemen- en bladpatroon dat de hele bedsprei omlijst.
Het heeft aan 2 zijden een franje om de decoratie van het bed compleet te maken.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
4x bekeken
0x bewaard
Sinds 15 sep. '26
Advertentienummer: a1531038031
Populaire zoektermen
vintage bloemen gordijnenantiek worteldoekantiek textielantiek marokkoantiek gobelin wandkleedmarokko antiekspaans antiekvalletjes vintagevintage wandkleedmerklap antiekj en r kledenschellekoord antiekantiek fluweelantiek beddengoedaprilia mana 850 in Motoren | Apriliadropshot lood in hengelsport-roofvissenwillem van hanegem in Sportartikelen en Voetbalkrulveer kuifhoen in Pluimveevierhouten in Tegels en Klinkersden bosch in Tafels | Eettafelspc raalte in desktop-pc-sstapelplankenjordan 1 retro high og unc toe in schoenenmercedes 2624 in Auto's | Folders en Tijdschriften