Antiek babyjurkje met bijpassend truitje en mutsje

€ 15,00
Ophalen of Verzenden
1433sinds 9 feb. '25, 22:40
Deel via
of

Kenmerken

Bestemd voorKinderen

Beschrijving

Liefhebbers van antieke/brocante babykleding opgelet! Nu te koop een mooi driedelig machinaal gebreid écrukleurig setje, daterend uit de jaren 20 van de vorige eeuw. De kleertjes verkeren nog in goede staat, op wat verkleuringen na.

De fraaie set bestaat uit een mouwloos jurkje, een truitje met lange mouwen en een schattig mutsje. Het jurkje (totale lengte 44 cm) sluit met drie knoopjes op het rugpand. Het truitje (lengte 24 cm) heeft een sluitstrikje aan de achterkant. Het mutsje heeft een mooie lintversiering langs de onderrand en sluit met een dun koordje.

S.v.p. bieden via de advertentie. Betaling contant of door middel van een betaalverzoek via Marktplaats. Eventuele verzending voor kosten en risico koper.
Advertentienummer: m2233529737