Wandlamp (2) - Glas, Koper€ 39,00
Pendule - Albast, Marmer, Messing - 1800-1850
€ 1,00
10sinds 9 mei. '25, 05:00
Beschrijving
Een uitzonderlijk horloge gemaakt van wit marmer of albaststeen, versierd met rijk gedecoreerde gouden elementen. Op de top bevindt zich een artistieke beeldje in de vorm van een sierlijke kelk, dat de elegantie van het geheel toevoegt. De wijzerplaat van het horloge heeft Romeinse cijfers en is omgeven door fijne bloemmotieven. Het mechanisme van het horloge is mechanisch, met een zichtbaar balanswiel (pendel), wat wijst op een hoogwaardige constructie. Het horloge is in goede staat, gebruikt maar zorgvuldig bewaard. Ideaal als exclusief decoratief element in de woonkamer, studeerkamer of bibliotheek.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513536156
Populaire zoektermen
friese klokkenkoeienoog klok in Antiek | Klokkenflip klok in Antiek | Klokkenathos klokkenjohn thomas klok in Antiek | Klokkenmora klokkengustav becker klokkenpendulependule klokantieke klokkenoude pendule in Klokkenklokken antiek in Klokkencomtoise in Klokkenwuba klokkenstoelhoezen ikeabois le duc kussens in Tuinsets en Loungesetsmamiya c330biscuit porseleinvolvo 245 1976rocksmith xbox onekoperen gifspuit in Antiek en Kunstmagazine chantal in Tijdschriften en Krantennagash in Warhammer en Wargamingvintage commode baby