Beschrijving

Originele Bauhaus porseleinen wandlamp van Wilhelm Wagenfeld voor Lindler Leuchten, model 6041, uit de jaren 50, in goede gebruikte staat met geringe ouderdomssporen, met een ronde porseleinen behuizing en een geïntegreerde fitting en een afsluitende onbeschadigde glazen bol (opaline glas), afmetingen 20 x 24 x 16 cm, gewicht 2 kg, geschikt voor badkamer en werkend.



Een originele Bauhaus porseleinen wandlamp van de designer Wilhelm Wagenfeld voor Lindler Leuchten uit de jaren 50. Het mooie van deze lamp is het ronde afgeronde design, waarbij de fitting één geheel vormt met de lamp. Mooie onbeschadigde glazen bol met afsluiting. Hierdoor is deze lamp ook geschikt voor op de badkamer.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    7x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 14 feb '26
    Advertentienummer: a1522761136