Beschrijving

De Cubosfera-lamp, ontworpen door Alessandro Mendini en vervaardigd in 1968 door de Italiaanse glasfabriek Fidenza Vetraria, is een glazen kubus met een holle centrale bol waarin twee lampjes zitten, met een decoratieve bovenbout die losdraait om de lampjes te vervangen, zeldzaam, goed bewaard en volledig werkend.



Prachtige Cubosfera-lamp, ontworpen door Alessandro Mendini, en vervaardigd in 1968 voor de Italiaanse glasfabriek Fidenza Vetraria met een glasvezelpersproces.
Wanneer je naar de lamp kijkt, begrijp je waarom hij zo heet is: de lamp is namelijk een kubus van glas met een holle bol in het midden, waarin twee lampjes passen.
De op de bovenkant aanwezige decoratieve moer kan worden losgedraaid om de kern te ontdekken en om de lampjes te vervangen.
De precieze productietechniek garandeert de perfecte afstemming tussen de boven- en onderkant.
De Cubosfera-lamp, met zijn geometrische en minimalistische ontwerp, weerspiegelt Mendini’s innovatieve benadering, door een kubus-structuur te combineren met een verlichtende bol. Dit stuk biedt een elegante en functionele verlichting.
De lamp is uiterst zeldzaam en gewild, en verkeert in uitstekende staat, zonder barsten of deukjes. Hij verkeert in perfecte conditie en werkt.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    14x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 3 apr '26
    Advertentienummer: a1524398158