Beschrijving


Deze ruime vintage 3-deurs kledingkast origineel uit de jaren 50/60 past perfect in het moderne retro interieur van nu !

Deze kast met mooie strakke vormgeving is uitgevoerd in o.a. teak-fineer op massief hout en bestaat uit een leggedeelte aan de linkerzijde voorzien van van maar liefst 3 legplanken en een ruim hangedeelte met haken voor de kledinghangers aan de rechterzijde .

Het geheel staat op een onderstel voorzien van schuine massief houten pootjes en is voorzien van twee werkende sloten en 1 universele sleutel.


De kledingkast verkeert in gebruikte vintage conditie en bevat het en der wat gebruikssporen/ouderdomssporen.

Afmetingen :
Hoogte : 188,5 cm
breedte : 155 cm
diepte : 59 cm

Al onze kledingkasten zijn geheel demontabel.

Al onze meubels zijn vrijblijvend op afspraak te komen bezichtigen in onze showroom/ opslag / afhaal locatie in Oldebroek.

Zie ook onze overige advertenties trefwoorden : retro vintage jaren 50 60 70 teak wengé palissander kast kledingkast linnenkast webe pastoe braakman van teeffelen stoelen tafel auping daybed opklapbed uitschuiftafel highboard deens dutch scandinavisch design
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Oldebroek
15x bekeken
0x bewaard
Sinds 30 sep '25
Advertentienummer: m2317020724