Model fiets€ 1,00
Arthur Krupp - Gio Ponti - Kruik (2) - VI Triennale - alpaca
€ 150,00
00sinds 8 mei. '25, 13:01
Beschrijving
Giò Ponti voor Arthur Krupp thee- en bloemenhouder in alpaca van de serie VI Triennale 1936.
Goede staat maar met ouderdoms- en oxidatiesporen zoals op de foto, die deel uitmaken van de beschrijving. Geen duidelijke vlekken.
De vaas meet 17 x 6,5 cm en is gemerkt op de onderkant "Arthur Krupp Milaan" met het wapenschild en "Parck Hotel Spotorno".
De melkbekermeet 8,5 x 16 x 7,5 cm. en is onderaan gemarkeerd met "Krupp Milano" met het wapen en 37 cl.
Bibliografie Domus nr.143 november 1939 pagina 3.
Let op: ik verkoop niet in de VS, het VK en Zwitserland.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513522701
Populaire zoektermen
oma stoel in Antiek | Meubels | Stoelen en Bankenchesterfield rood in Antiek | Meubels | Stoelen en Bankenvintage fauteuil in Antiek | Meubels | Stoelen en Bankenthonet webbing in Antiek | Meubels | Stoelen en Bankenbarok bankje in Antiek | Meubels | Stoelen en Bankenmahonie eetkamer stoelenkerkbank in Stoelen en Bankentelefoonbankje in Stoelen en Bankenkerkbankje in Stoelen en Bankenschommelstoel in Stoelen en Bankendagobert stoel in Stoelen en Bankenbidstoeltje in Stoelen en Bankenantiek bankje in Stoelen en Bankenschoolbank in Stoelen en Bankenboretti koelkastkoeien in Dieren en Toebehorende65olangwitte pantalon dames zaraperforatorhaagse keukengero zilmeta 516 in Antiek en Kunstbreda in Dj-sets en Draaitafelskleding kist in Huis en Inrichting