Veilingwinkel Borne - vintage, antiek, taxaties, expertise

Zie omschrijving
Ophalen
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
1181sinds 12 mar. '25, 21:10
Deel via
of

Beschrijving

Veilingwinkel Borne - vintage, antiek, taxaties, expertise

Even voorstellen. In Veilingwinkel Borne staat een team met ruim 40 jaar ervaring in het vak voor je klaar. Alles is persoonlijk met zorg ingekocht, is origineel, en overal kan een interessante achtergrond en uitleg bij verteld worden.


Wat zie je allemaal als je onze collectie komt bekijken? Antiek. Vintage. Héél originele en unieke kunstvoorwerpen.


Je bent ook van harte welkom om - op afspraak - je waardevolle kunst en antiek te laten taxeren door een internationaal expert met vele vele jaren ervaring, of voor inkoop van je zilverwerk of ook goud.


Wáár vind je ons dan? In Borne, zusterstad van Hengelo Overijssel.

Kom maar langs voor een goed gesprek van mens tot mens, of van liefhebber tot liefhebber. Onze collectie is net een museum. Er is zoveel te zien! Van uitzinnig antiek tot razend artistiek, en van oer-Hollands tot origineel Chinees of Japans.


Onze collectie past niet eens allemaal op Marktplaats, dan zakt hun server in elkaar. Zoveel gewicht in de schaal kan die computer niet aan.


Kijk en geniet van onze vele, vele advertenties hier op deze zelfde site. Interesse? Een berichtje via Marktplaats en dat is dat!


In onze collectie vind je Japanse Satsuma pijpvaasjes, filigrain zilver kokers, drakenvazen, 19de eeuwse koffiekannen met komfoor, miniatuur zilver hondjes en miniatuur zilver teckels, echt Nederlands mondgeblazen glazen set glaasjes uit de fifties, massief in echt tijgeroog uitgesneden Chinese taferelen, kopjes mokkaset porselein ingelegd met zilver in een zijdendoos uit 1925, Rolls Royce flying Lady (the real thing) in of brons of koper messing, wees er snel bij anders vliegt ze weg. Een driedelige Holandse zilverset mosterd-zout-peper. Engelse goudskommenset voor kabinet. Of gewoon een Hangoortafel met wieltjes topkwaliteit uit 1870-1880.


En in de serie WWW (waardevolle wonderbaarlijke waren):

Chinese antieke bronzen vaasjes, 140 jaar oud, lieflijk gedecoreerd. Maar ook vierdelige set Chinees speksteen antiek. Imari bloempotten 19de eeuw handgedraaid Japans porselein. Imari sierbordenset uit de 19de eeuw, puntgaaf en geen barstjes Japans porselein.


Zucht. Wat mooi... !


Alles is te bewonderen, oppakken, aanraken, bestuderen, genieten en mee te nemen in onze winkel in Borne.



Alle prijzen zijn consumentenprijzen, dus inclusief BTW.

Voor de handel kunnen we afspraken maken voor een mooie marge, zodat je er ook nog wat aan kunt verdienen! Kom maar overleggen.

Koffie staat klaar, wij ook!



Is er iets wat je heel speciaal zoekt? En al heel lang? Stuur een berichtje via Marktplaats. We hebben de meest unieke zaken in voorraad staan of zouden voor je op zoek kunnen gaan.



We zijn op de donderdagen geopend van 10:30 - 17:00 uur.

Of op afspraak ook op andere tijden. Stuur maar een bericht.

Veilingwinkel Borne, Oonksweg 26, 7622 AW Borne


Graag tot horens, tot lezens, en tot ziens!
Advertentienummer: m2245098428