George Bowen of Sheffield - Visbestekset (12) - in originele

€ 1,00
00sinds 23 mei. '25, 13:12
Deel via
of

Beschrijving



Antiek verzilverd Edwardiaans visbestek voor 6 personen / 12-delig, bestaande uit 6x vismessen en 6x visvorken, allen in een fraai vormgeving en mooie gravering op lemmet en vork.
Het bestek komt in de originele houten cassette, deze is ingelegd met blauw zijde en velours stof.
Het bestek is gemerkt met GB&S = George Bowen of Sheffield
+ registratie nummer voor 1900.
Lengte vismessen 20,2cm.
Lengte visvorken 16,3cm.
Het bestek verkeert in een goede, mooie staat....het heeft enkel licht zilververlies op de gravering.
Afmeting cassette 26cm. x 20cm.
De cassette sluit niet perfect aan en het mist z'n sleuteltje, verder is deze prima.
In de cartouche bovenop is een naam gegraveerd, dit is niet mooi gedaan maar het valt ook niet echt op.
Totaal gewicht incl. cassette 1385 gram.
Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend/ verzekerd verzonden.
Snelle verzending maar ophalen is ook mogelijk.
** Houdt u er aub rekening mee bij het bieden en/of uw betaling dat het niet opgehaald of verstuurd kan worden in de periode van 25-5 tm 1-6 **



Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1514150315