Beschrijving





« Gelieve niet te bieden als u niet van plan bent tot betaling over te gaan. »

Uitzonderlijke set van 11 porseleinen borden uit Limoges - Dartigeas & Vignaud - natuurgetrouwe decor met vissen - fijne vergulding - begin twintigste eeuw

Prachtige serie van 11 platte borden van echt Limoges-porselein, met de dubbele stempel Dartigeas Limoges France (in goud) en Vignaud Limoges France (decorateur, merk gedeeltelijk vervaagd).

Elke schotel toont een elegant veelkleurig decor van vissen die zich in een aquatisch milieu bewegen, uitgevoerd met groot realisme en een mooie verfijning van de uitvoering.
De vleugel is rijkelijk versierd met een rocaille-fries die goudverguld is met fijn goud, typisch voor de verfijnde Limoges-producties uit het begin van de twintigste eeuw.

Diameter: 24,2 cm

Zeer goede algehele staat - geen chips of scheuren zichtbaar - vergulding goed behouden - zeer lichte gebruikssporen conform de leeftijd.
Geschatte productie tussen 1900 en 1920, een periode van grote kwaliteit voor het decoratief porselein uit Limoges.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    10x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 20 feb '26
    Advertentienummer: a1522967517