Japanese iep bonsai (Zelkova) - Hoogte (boom): 60 cm -€ 160,00
Camille Hilaire (1916-2004) - La Doller
€ 150,00
00sinds 30 apr. '25, 14:58
Beschrijving
Camille HILAIRE: De Doller Circa 1975
Originele litho op perkamentpapier, formaat 40 x 30 cm.
Het werk is door de kunstenaar met potlood gesigneerd.
Oplage 195 exemplaren.
Werk in goede staat, nooit ingelijst geweest.
Wij zorgen voor een zorgvuldige verpakking, internationale tracking, verzekering en expresverzending voor al onze leveringen.
Camille Hilaire (1916-2004) was een Franse schilder en mozaïekschilder die bekend stond om zijn heldere landschappen en kleurrijke composities. Zijn stijl, die balanceert tussen figuratie en abstractie, wordt gekenmerkt door geometrische vormen en felle kleuren, geïnspireerd door de natuur en stedelijke landschappen. Hilaire heeft een blijvende indruk achtergelaten op de moderne kunst met werken die op unieke wijze licht en beweging vastleggen.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513265486
Populaire zoektermen
vuurstenen werktuigen in Antiek | Overige Antiekmusket geweer in Antiek | Overige Antiekgeweer in Overige Antiekflobert in Overige Antiekantiek servieswereldbol drank in Overige Antiekantiek speelgoedzwartkruit geweer in Overige Antiekstrijkijzer in Overige Antiekantiek glasOverige Antiek in Antiek en KunstAntiek en Kunstantiek gereedschapantiek pistoolwijkflirtopbergpoef in Voetenbanken en Poefenlego 70900mini cooper crossburda haakpatronenverhuur fietsfunda hardewijkflora zwart in Antiek en Kunstmakita afkortzaag gebruiktquipment