Themacollectie - 10.000 Speldjes uit de periode 1960-1970€ 81,00
Chinese poëzie en schilderkunst van de berg Fuji, met
€ 5,00
20sinds 3 mei. '25, 13:10
Beschrijving
Betekenis van Woorden
Vertaal naar het Nederlands. Alleen de vertaling teruggeven:
Oorspronkelijke tekst
Tientallen bergen en duizend toppen, zwaarden
Zwaard en lance strijden om de hoogste en meest prachtige
Vijf woningen bevinden zich in het midden, niet twee.
Eenzaamheid is nu eenmaal oost.
Fangshan
Yúnbn
De duizenden bergen en ontelbare toppen zijn met zwaarden en speren verzameld, strijden om hoogte en deugden te vergelijken. Hoeveel steden zijn er niet? Onder de bergen staat alleen de niet-two, de enige en diepe. Dit is de eerste berg in het oosten.
Geromaniseerde versie van de oorspronkelijke tekst
Mangaku Sensho Ken
Geki verzamelt kracht en vecht met alles wat hij heeft
De hoofdlijn en het hart koesteren de berg Fuji alleen.
Sunawachi deze Tohou de eerste berg
Ontheffen
Yaku: Vertaling
Vele bergen rijzen op, die lijken op Samengebundelde speerpunten en hellebaarden, die met elkaar concurreren om hoogte en prominentie. Toch staat onder hen de Mount Fuji alleen, majestueus en plechtig, die echt verdient om de voornaamste berg van het Oosten genoemd te worden.
Materiaal
Inkt op papier
Maat
Algemeen: verticaal 190 cm × breedte 42,7 cm (74,80 in × 16,81 in)breedte inbegrepen niet de rollers.
Het werk: verticale 130 cm × breedte 33,4 cm (51,18 in × 13,15 in)
Voorwaarde
Er zijn brandplekken, vlekken, rimpels, loslatend papier op het Japanse papier aan de achterkant van de omslag.
Er zijn brandwonden, vlekken, rimpels, plooien op de afbeelding.
Er zijn brandwonden, vlekken, rimpels en kromming in de bevestiging.
Opmerkingen
De uiteinden van de roller zijn van hout.
Boxinscriptie door de oorspronkelijke eigenaar (Hyakuhyaku-sai, (?-?))
Materialen voor montage
Ze zijn allemaal van zijde gemaakt.
Ander
Er is een opmerking over verzendbeperkingen en BTW. Controleer dit voor aankoop.
Er kan een klein kleurverschil zijn tussen de foto en het daadwerkelijke product.
Opmerkingen over verzending
Over het algemeen verzenden we met EMS.
Onlangs zijn er steeds meer gevallen geweest waarin pakketten bestemd voor Nederland, Italië en België moeite hebben om klanten te bereiken.
We bieden onze excuses aan voor het ongemak, maar zou u alstublieft af en toe het trackingnummer (en postcode) in de postdienst van uw thuisland kunnen invoeren om de status van uw pakket te volgen (en in sommige gevallen navraag te doen)?
Als u ook een nieuwe klant in Italië bent, laat ons dan alstublieft uw codice fiscale weten via chat na het bieden.
We waarderen uw samenwerking.
Biografie
Umeda Unpin (1815-1859)
Een samoerai uit de late Edo-periode.
Zijn echte familienaam was Yabe, en zijn voornaam was Sadaaki.
Hij werd algemeen Genjiro genoemd, met alternatieve namen Knan en Tu.
Geboren in Bunka 12 (1815), was hij een dienaar van het Obama-domein in Wakasa (Fukui Prefectuur).
In Ka'ei 5 (1852) verloor hij zijn samoerai-status omdat hij de domeinspolitiek bekritiseerde.
Na Perry's aankomst werd hij een centrale figuur van de Sonn-groep in Kyoto.
samen met Yanagawa Seigan, en stond het tekenen van het Japan-USA Handelsverdrag tegen.
Hij Zut gepl tent om de grote ouder Ii Naosuke uit te zetten.
Hij was de eerste die tijdens de Ansei-uitbraak werd gearresteerd en stierf in de gevangenis in Ansei 6 (1859) op 45-jarige leeftijd.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513399105
Populaire zoektermen
vuurstenen werktuigen in Antiek | Overige Antiekmusket geweer in Antiek | Overige Antiekgeweer in Overige Antiekflobert in Overige Antiekhindeloopen schilderkunstantiek servieswereldbol drank in Overige Antiekantiek speelgoedzwartkruit geweer in Overige Antiekstrijkijzer in Overige Antiekantiek glaschinese vaasOverige Antiek in Antiek en KunstAntiek en Kunstpolo 6r gti achterbumperbarok eettafel in Huis en Inrichtingspeelgoed tweedehandseiken triplexpeugeot 45 kmopdekdeur 83linwood barclay boekendownietrunki rozerex in Tv en Series