Tibetaans of Nepalees Jade Bangle - 75 mm (Zonder

€ 2,00
00sinds 6 mei. '25, 13:03
Deel via
of

Beschrijving



Een jade armband uit de oude Tibetaanse of Nepalese cultuur, tweede millennium na Christus.
In goede staat. Het is schoongemaakt en opnieuw gepolijst, dus het oppervlak is glanzend en glad, maar de mooie antieke patina is bewaard gebleven. Origineel, antiek, met de hand gesneden, gesneden en geslepen. Sporen van slijtage en leeftijd op het oppervlak.
Aangekocht in 1998/Straatsburg door Dr. Zelnik op de lokale kunstmarkt.
Belangrijke informatie:
De verkoper garandeert dat hij gerechtigd is om dit kavel te verzenden. Vanwege de ingewikkelde culturele wetten kunnen we dit item niet buiten de EU of naar de Verenigde Staten verzenden.
Herkomst:
Dit object komt uit de collectie van Dr. István Zelnik, het resultaat van meer dan 50 jaar verzamelen.
Voormalig diplomaat, verzamelaar van Aziatische kunst, onderzoeker.
Publicaties :
Meer dan 20 essays over de politiek en economie van Zuidoost-Azië.
Medeauteur van 10 albums en boeken over Zuidoost-Aziatische kunst.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513445730