Beeld, XL Howling Wolf - 117 cm - Hars€ 1.200,00
Clemens Briels (1946) - It took a whole day
€ 3,00
30sinds 9 mei. '25, 05:08
Beschrijving
Hand gesigneerde en genummerde zeefdruk van Clemens Briels
Afmeting blad: 57 x 45 cm.
Afmeting beeld: 45 x 35 cm.
Oplage: 250
Zie ook de overige kavels aangeboden door Kunsthandel Mesley, u betaalt slechts 1 keer verzendkosten bij aankoop van meerdere kavels in dezelfde veiling!
Het oplagenummer op de foto kan afwijken van het aangeboden werk, als wij meerdere exemplaren hebben in gelijke conditie, maken wij niet voor elk blad een nieuwe foto.
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van authenticiteit kan op aanvraag worden meegeleverd.
Wordt zeer zorgvuldig verpakt en aangetekend/verzekerd Verzonden.
Clemens Briels, geboren in Son in 1946, is een veel gevraagde kunstenaar in binnen- en buitenland. Zijn kunstwerken zijn opgenomen in diverse gerenommeerde kunstcollecties en hij werd als eerste Nederlandse kunstenaar verkozen tot “Official Olympic Artist” voor de Olympische Winterspelen in Salt Lake City in 2002.
Achter de kunstwerken van Clemens Briels schuilt altijd een verhaal, zijn kunstwerken zijn kleine anekdotes uit een tegengestelde samenleving. Clemens Briels ontwikkelde een eigen stijl, het ANTIPODISME: hij verbeeldt zich liever het tegenovergestelde dan het stereotype, het aangeleerde. De kijker wordt geconfronteerd met een andere, fantasierijke kijk op alledaagse dingen en komt hierdoor vaak voor verrassingen te staan.
Briels verbeeldt zijn ervaringen die hij heeft opgedaan in de Oriënt, de Caraïben en Noord- en Zuid-Amerika. Daarnaast is de traditionele Midden- en Zuid-Amerikaanse muziek een schier onuitputtelijke inspiratiebron. De Cuban son, mambo, merenque en de souk, de met een licht erotische saus overgoten muziektonen, dwingen hem tot het creëren van intrigerende schilderijen.
De kunstwerken van Clemens Briels zijn nooit aan tijd gebonden en geven universele thema’s weer, kosmopolitische verbeeldingen van het dagelijks leven. Clemens Briels vertaalt zijn ervaringen op zijn eigen manier, in zijn eigen unieke fantasiewereld. Kleur is het hulpmiddel, het verhaal is zijn boodschap. De kunstenaar prikkelt de fantasie van de kijker door andere beelden te tonen, dan wij geacht worden te zien. Omdat ons nu eenmaal stereotypen zijn aangeleerd en niet fantasierijke interpretaties van de omringende dingen en gebeurtenissen, komt de kijker voor verrassingen te staan.
Clemens Briels beperkt zich niet tot het schilderen op linnen en het creëren van driedimensionale objecten. Zo ontwierp hij voor Leolux eetkamerstoelen; de Antipodes en de Kleio’s. Vijftig Ford Ka’s werden met zijn stofdesign bekleed. Tevens vervaardigt hij beelden, glaswerk en tapijten.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513556033
Populaire zoektermen
vuurstenen werktuigen in Antiek | Overige Antiekmusket geweer in Antiek | Overige Antiekgeweer in Overige Antiekflobert in Overige Antiekclemens briels in Litho's en Zeefdrukkenantiek servieswereldbol drank in Overige Antiekantiek speelgoedzwartkruit geweer in Overige Antiekstrijkijzer in Overige Antiekclemens briels in Antiek en Kunstantiek glasOverige Antiek in Antiek en KunstAntiek en Kunstchinese massage apeldoornwiskunde boek vwo 1dom perignon doosnad cd speler beekorloffslaapbank ikea asarumduo rolgordijn 100 cm in Gordijnen en Lamellenmandel in Boeken10 gulden 1942 in Nederlandisy tv beugel