Simplex Ladder - Trapje - Vurenhout

€ 1,00
10sinds 9 mei. '25, 13:14
Deel via
of

Beschrijving



Antieke Simplex Bibliotheektrapladder circa 1900 Met zeer mooie gietijzeren scharnieren en ijzeren dwarsbalken en heeft een zeldzame vergrendelende metalen steun die is gestempeld "Self Acting Stop Patented No 6956". Ze hebben handgrepen aan beide kanten zodat u zich kunt vasthouden voor stabiliteit. In fantastische staat, stabieler dan welke moderne ladder dan ook !!
Zeer aantrekkelijk en functioneel
Simplex Step Ladders werden vervaardigd door Taylor en Wilson van Clayton, nabij Accrington Lancashire, een bedrijf dat in 1866 werd opgericht. Het bedrijf sloot uiteindelijk de deuren van hun Royal Mill, in Atlas Street in 1962.
Wanneer u Simplex ladders niet gebruikt, staan ze rechtop tegen een muur.
Hoge trede is 101 cm.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513583281