Kast - Eik - oude massieve kast€ 5,00
Grande paire de vase en bronze Bacchus (1850-1900) - Vaas
€ 1,00
20sinds 15 mei. '25, 13:09
Beschrijving
Bacchus, de Romeinse god van de wijn
Grote bronzen vaas (1850-1900) Rijkelijk versierd met drie gezichten van Bacchus op elke vaas, de basis is ook fijn bewerkt en gegraveerd.
De basis is ook van onyx.
Bekijk alle foto's die deel uitmaken van de beschrijving.
In goede staat.
Hoogte: 34 cm +/-
Diameter basis 12 cm +/-
Diameter van de hals: 6 cm +/-
Borstdiameter: 10 cm +/-
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513895441
Populaire zoektermen
vuurstenen werktuigen in Antiek | Overige Antiekmusket geweer in Antiek | Overige Antiekgeweer in Overige Antiekflobert in Overige Antiekantiek servieswereldbol drank in Overige Antiekantiek speelgoedzwartkruit geweer in Overige Antiekstrijkijzer in Overige Antiekantiek glasOverige Antiek in Antiek en KunstAntiek en Kunstmurano vaas in Antiek en Kunstantiek gereedschapsalontafel 70x70 met ladelasergestuurde leveler te koopluma badzitjedr visser schoenenpop met hoofddoekpuzzelmat 6000 stukjesdraken onesiekerk ornamentapeldoorn in Vriezers en Diepvrieskistengezocht fiat in Auto-onderdelen