Shamisen hanglamp - Gepatineerd brons, Opaline glas - Japan

€ 1,00
10sinds 17 mei. '25, 05:02
Deel via
of

Beschrijving



Een heel uniek gevormde hanglamp ontworpen in de vorm van een shamisen , een traditioneel Japans driedeligs muziekinstrument.
Gemaakt van gepatineerd brons en voorzien van opaalglazen panelen aan beide zijden die het licht elegant verspreiden. Het frame is versierd met een zilverkleurig ontwerp van de brug (koma). De lamp hangt aan grijze zijdekoorden, benadrukt met twee ornamenten in de vorm van een brug en een plectrum (bachi). Onderhangt aan een decoratieve zijdekoord met kwast.
De lamp is uitgerust met een nieuw geëlectrificeerde CE E27-fitting en een aansluikklem.
Periode: Japan – Taishô-periode (1912-1926).
Ongeveer afmetingen:
Lengte 94 cm, Breedte 23,5 cm, Diepte 11 cm.
In zeer goede staat met minimale sporen volgens de leeftijd. Raadpleeg de foto's voor een duidelijk referentie van de staat.
Bij verzending voegen wij een echtheidscertificaat toe.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513979020