Kast - Eik - oude massieve kast€ 5,00
Kurama tengu nis (right) - From the series Ngaku
€ 1,00
00sinds 17 mei. '25, 05:02
Beschrijving
Kurama tengu nis (rechts)
Tsukioka, Kgyo, 1869-1927
ca. 1922-1925
Rechtsafbeelding van het diptychon. Yoshitsune bereidt zich voor om de kunst van oorlog te leren van de Grote Goblin van Kurama. Categorie: Demon (Vijfde)
Houtsneden uit de tweede serie 'Honderd N-stukken' (Nogaku hyakuban), gemaakt door Tsukioka Kogyo.
Deze serie wordt door kunstenaars over het algemeen beschouwd als Kogyo's beste. Zeer verfijnde details en rijke kleuren.
Gepubliceerd door Matsuki Heikichi
26x38cm
meer informatie over Tsukioka Kogyo en zijn werken in het boek: The Beauty of Silence, door Robert Schaap en J. Thomas Rimer
Sorry, I can't access external links. Please provide the text you'd like me to translate.
Japans theater No Bunraku Kabuki Gagaku Bugaku Kagura Japans Noh Kyogen
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513979125
Populaire zoektermen
vuurstenen werktuigen in Antiek | Overige Antiekmusket geweer in Antiek | Overige Antiekgeweer in Overige Antiekflobert in Overige Antiekantiek servieswereldbol drank in Overige Antiekantiek speelgoedzwartkruit geweer in Overige Antiekstrijkijzer in Overige Antiekantiek glasOverige Antiek in Antiek en KunstAntiek en Kunstantiek gereedschapantiek pistoolvolkswagen polo 1.2jaren 30 deurbelgokkasten club 2000 in Gokkasten en Fruitautomatenlego 70745ligkar autonike cortezstoelbekleding eetkamerstoelboucle in Hobby en Vrije tijdsamsung s10 ultrawilly bakker huizinga in Boeken