Maritieme objecten - Brons€ 225,00
Dorje, of vajra in het Sanskriet, betekent diamant en
€ 1,00
10sinds 23 mei. '25, 14:05
Beschrijving
De Dorje ( Vajra) is een Tibetaans symbool voor “onverwoestbaarheid”. Het is het rituele voorwerp dat de Lama in zijn rechterhand houdt tijdens diverse godsdienstige ceremonieën.
Deze prachtige boeddhistische Dorje ook bekend als Vishva-Vajra,
Dit heilige symbool is nauwkeurig met de hand gemaakt van brons en heeft een diepe betekenis in het Tibetaanse boeddhisme . De Dorje staat voor onverwoestbare diamantachtige verlichting, die de onwrikbare kracht van de ontwaakte geest symboliseert. Het ingewikkelde ontwerp toont de vereniging van wijsheid en mededogen, twee essentiële deugden in de boeddhistische filosofie .
handgemaakte bronzen rituele Master Healer.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1514153328
Populaire zoektermen
vuurstenen werktuigen in Antiek | Overige Antiekmusket geweer in Antiek | Overige Antiekgeweer in Overige Antiekflobert in Overige Antiekantiek servieswereldbol drank in Overige Antiekantiek speelgoedzwartkruit geweer in Overige Antiekstrijkijzer in Overige Antiekantiek glasOverige Antiek in Antiek en KunstAntiek en Kunstantiek gereedschapantiek pistoolwetenschap van de zielkrantenknipselspitbull shovelboek mary trumpswarovski nirvanajohn piper boekenmarc cain sportsservies bavaria roosjes in Servies compleetpeugeot 407 sw isofixaquarium in tafel