Maritieme objecten - Brons€ 225,00
China - Qing Dynastie (1644-1911)
€ 1,00
00sinds 23 mei. '25, 14:05
Beschrijving
Chinese export Imari-schotel, Qing-dynastie, 18e eeuw,
Heeft een oud label aan de onderkant waarop staat dat het bord dateert uit 1732.
Versierd aan de binnenkant met bloemen, vogels en bloemrijke splashes in onderglazuurblauw en ijzerrood, met vergulde details.
Antieke staat - Het bord vertoont slijtage aan de rand, een paar kleine krassen/ chips (sommige heel klein) langs de hele rand - zie foto's.
Naast het bovenstaande verkeert de plaat in zeer goede staat.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1514153485
Populaire zoektermen
vuurstenen werktuigen in Antiek | Overige Antiekmusket geweer in Antiek | Overige Antiekgeweer in Overige Antiekflobert in Overige Antiekantiek servieswereldbol drank in Overige Antiekantiek speelgoedzwartkruit geweer in Overige Antiekstrijkijzer in Overige Antiekantiek glasOverige Antiek in Antiek en KunstAntiek en Kunstantiek gereedschapantiek pistoolkuhn maaier te kooplsa punch down toolresthout in Haardhoutstage 6 cilindersaree in Kleding & Damesnike tanjun damesamber goudimac i5 16gbhonda vt 750 c in Hondarolluik onderdelen in Doe-het-zelf en Verbouw