Anne Frank - Het Achterhuis [Tweede Druk] - 1947€ 25,00
The Great Wave off Kanagawa - Katsushika Hokusai (1760-1849)
€ 25,00
20sinds 23 mei. '25, 14:06
Beschrijving
Houtsnede (herdruk) - Papier - Katsushika Hokusai (1760-1849) - De grote golf bij Kanagawa - Japan - Reiwa-periode (2019 - heden)
De eerste druk van dit ontwerp werd rond 1831 gepubliceerd. Deze prent is niet afkomstig van de originele houtblokken (die niet meer bestaan), maar een herdruk van blokken die uitgever Unsodo tussen 1949 en 1970 heeft gesneden.
De afmetingen van de afbeelding zelf (exclusief de marges) zijn 25,3 x 36,4 cm.
Uitgever: Unsodo
Hokusai was een zeer productieve kunstenaar en werd een van de beroemdste Japanse houtsnedekunstenaars.
De houtsnede verkeert in uitstekende staat.
Wordt met grote zorg en stevige verpakking verzonden om vouwen te voorkomen.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1514156372
Populaire zoektermen
vuurstenen werktuigen in Antiek | Overige Antiekmusket geweer in Antiek | Overige Antiekgeweer in Overige Antiekflobert in Overige Antiekantiek servieswereldbol drank in Overige Antiekantiek speelgoedzwartkruit geweer in Overige Antiekstrijkijzer in Overige Antiekantiek glasOverige Antiek in Antiek en KunstAntiek en Kunstantiek gereedschapantiek pistoolkyteman lpvintage ladekast houtenergieke vrouwen voedingskompasportofoon antenne in Portofoons en Walkie-talkiesmercedes sprinter 311 in Motor en Toebehorenin oude ansichten in Boekenrat ikeaalphen aan den rijn in Mercedes-Benzyasuni uitlaat derbidefect & defecte & kapot & kapotte & gevallen & beschadigd in Verwarming en Radiatoren