Alessandro Granata (1989) - Gioventù al tramonto€ 1,00
Kandelaar - Messing, marmer
30sinds 14 aug. '25, 13:01
€ 1,00
Beschrijving
Spectaculaire paar Franse kandelabers uit de 19e eeuw in Napoleon III-stijl, gemaakt van verguld brons, verguld messing en massief zwart marmer. Ze zijn verhoogd met marmeren balustrade-lichamen met 5 lichten in verguld messing/brons en verkeren in een goede staat van behoud voor hun leeftijd. Ware unieke verzamelstukken die elk hoekje van de periode zullen versieren zonder restauratie. Alle stukken zijn gerestaureerd in de periode om ze in al hun pracht te laten zien.
Ze verkeren in goede staat met enkele sporen van ouderdom.
Zie de foto's voor een beter idee van de details als onderdeel van de beschrijving.
Afmetingen: hoog 37,5 cm en breed 14,5 cm. Basis: 12 x 9,5 cm.
Ze worden zorgvuldig verpakt en per aangetekende verzending met track en verzekering verzonden.
De kaarsenhouders worden bij de klok geleverd, zie ook een ander aanbod in mijn uitverkoop
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1516802902
Populaire zoektermen
antiek revolverAntiek | Overige Antiekrevolver antiekantiek harnasantiek vuursteen pistoolantiek revolverkanon antiekjapans antiekmessing deurbeslagjachtgeweer antiek husqvarnadeurklinken messingantiek wapenantiek mesantiek kanonKweekspullen in Kweekspullengratis kasten in Kinderkamer | Commodes en Kastendalmatier molly in Vissen | Aquariumvissenbosch gbh 36 v li in Gereedschap | Boormachinesgrafstenen halloween in Feestartikelenglazen zandloper in Woonaccessoires | Vazenprincess kookplaat in Kookplatengame of thrones seizoen 7 in Blu-raychihuahua stamboom in Honden | Chihuahua's en Gezelschapshondendoeser schilderij in Kunst | Schilderijen | Klassiek