MAX - Vele sul mare - sails on the sea€ 1,00
Neolithisch Flint Werktuig - 130 mm - Chilham handbijl
10sinds 19 aug. '25, 13:01
€ 1,00
Beschrijving
Grote vroege Mesolithicum tot vroege Neolithicum vuursteen handbijl (130 mm), afkomstig van een archeologisch site in Chilham (Kent) meer dan 50 jaar geleden, recent verworven uit een nalatenschap van een lokale archeoloog, met kassabonnen.
De vorige privé-expert, eigenaar van de collectie, had dit stuk individueel als zodanig gelabeld. Recent verworven van een veilinghuis in Kent, voorheen een privécollectie van een lokale archeoloog die tijdens zijn leven op opgravingen in Kent sites verzamelde, tussen 70 en 30 jaar geleden.
Verzonden, gevolgd en verzekerd wereldwijd.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1516928501
Populaire zoektermen
antiek revolverAntiek | Overige Antiekrevolver antiekantiek harnasflobert 6 mmantiek vuursteen pistoolantiek revolverkanon antiekflobert 6 mmjapans antiekjachtgeweer antiek husqvarnaantiek wapenantiek mesantiek kanonrestauratie object in Oldtimerskuiphuis in Aanhangers en Bagagewagenslaura ashley mok in Keuken | Serviesvintage houten hijskraan in Speelgoed | Houten speelgoedleren hesje in Kleding | Motorkledingnokia xr20 in Mobiele telefoons | Nokiaglazen potjes met deksel in Antiek | Glas en Kristalkitten enkhuizen in Katten en Kittens | Raskatten | Langhaarnavigatie moov mio in Autonavigatiewilhelmina 1933 10 gulden in Munten | Nederland