William Baillie (1905-1999) - Vrouw met kinderen in€ 1,00
Beschrijving
Een parelmoeren lakzegel/stempel met fijn bewerkt verguld messing en verzilverd montuur waarop een portretmedaillon van een dame. Het verzilverde stempel gedeelte met onduidelijk monogram. Inclusief bijpassend etui. Waarschijnlijk begin 20e eeuw.
Afmetingen etui: 3,5 x 5,3 x 9,8 cm. Totaal gewicht van stempel inclusief etui: 80 gram.
In goede staat. Lichte slijtage en aanslag over het geheel. Het etui is wat beschadigd. Zie ook de foto’s die deel uitmaken van de omschrijving.
Kavel wordt aangetekend verstuurd.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1516979787140sinds 21 aug. '25, 13:02
Populaire zoektermen
antiek revolverAntiek | Overige Antiekrevolver antiekantiek harnasantiek vuursteen pistoolantiek revolverkanon antiekjapans antiekjachtgeweer antiek husqvarnaantiek wapenantiek mesantiek kanongeweer antiek vuursteenmusket antiekcura saz in Snaarinstrumenten | Overigeelektra beckum zaagtafel in Gereedschap | Zaagmachinescuppone pizzapletter in Overige Witgoed en Apparatuurporta potti 165 in Kampeeraccessoiresmarklin grijper in Modeltreinen | H0ver huell in Overige Boekenwandpot in Bloempottenlayher liggers in Steigerszip sp watergekoeld in Scooters | Piaggiopostzegel burundi in Postzegels | Afrika