Beschrijving

Een paar theekopjes uit de negentiende eeuws porselein in Qing-stijl met vlinders en bloemen en een Tongzhi merkteken.



Een paar antieke porseleinen theekopjes met een decor van vlinders en bloemen. De theekopjes dateren uit de 19e eeuw en hebben onderaan een Tongzhi merkteken.

Afmetingen:
Hoogte: 5,8-6,1cm
Diameter 8,1cm

Conditie:
1 theekop bevindt zich in een uitstekende conditie. De andere theekop heeft een kleine chip aan de rand waaruit een haarlijn van ongeveer 1 centimeter vertrekt. Daarbuiten nog een haarlijn aan dezelfde theekop van ongeveer 3 centimeter (zie detailfoto).

Momenteel is het niet mogelijk om te verzenden naar de Verenigde Staten. Hierdoor kunnen wij helaas niet leveren aan kopers uit dit land. Bedankt voor het begrip.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 14 okt '25
    Advertentienummer: a1519021827