Beschrijving

Maurice Estève's 1956 kleur lithografie La Cigale, gedrukt door Mourlot voor Galerie Villand-Galanis, uit een editie van 75 plus 16 HC met een kleurvariatie en een sterke herkomst.



Oorspronkelijke kleurlitho uit 1956, met potlood gesigneerd en geannoteerd HC 16. Blijkbaar een kleurvariatie naast de editie van 75 exemplaren. Gedrukt door Mourlot, uitgegeven door Galerie Villand-Galanis, Parijs. Compositie 40,3 x 40,4 cm op Arches 59,5 x 48,5 cm. Licht verkleuring door een vorige passe-partout, resten van de montage aan de achterzijde, verder in goede staat. Geregistreerd in de Catalogue Raisonné als PEM 24.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    1x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 17 okt '25
    Advertentienummer: a1519166803