Beschrijving





Kleine lithografie van Georges Braque, editie van 50 exemplaren op japonpapier uit een totale oplage van 200.
Het dode blad
In zeer goede staat met enkele montagekrassen aan de randen zonder enige invloed op de afbeelding, ook enkele zeer kleine vlekken op de achterkant.
De afbeelding is verder erg schoon met mooie kleuren.
Fragment uit de beroemde 'Lettera Amorosa' in-4 van René Char, bekend als het laatste geïllustreerde boek door Georges Braque.
Een van de eerste 50 exemplaren uitgegeven met een aanvullende uitgave op Japanse papier.
Geciteerd in Valliers #187; Mourlot #121.
Gedrukt door Mourlot op 21 maart 1963 in Parijs, uitgegeven door Edwin Engelberts in Genève.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 17 okt '25
    Advertentienummer: a1519166951